fbpx

אודות

על פי גישת הסינרגיה ניתן להשיג גם שיפור בתפוקה וברווחים, וגם שביעות רצון גבוהה, נאמנות עובדים ומוטיבציה. זאת על ידי שיפור ממשקי העבודה ויחסי הגומלין.

אנו נמפה עבורך את דפוסי יחסי הגומלין, נסייע לך לצמצם דפוסים הרסניים ולחזק דפוסים פוריים בכלל ואת דפוס הסינרגיה הארגונית בפרט. בכך תוכל להפיק יותר מכל אחד מהעובדים ומהצוות כגוף סינרגטי. במילים אחרות, להגדיל את ההכנסות על ידי צמצום קונפליקטים, שיחרור צווארי בקבוק ונתקים בתקשורת שיביאו לשילוב מיטבי של הכוחות בארגון.
נגן וידאו

מי אנחנו?

'מרכז סינרגיה', חברת בוטיק וותיקה לפיתוח ארגונים, הנהלות, ומנהלים, מעניקה ידע וכלים לארגונים ובעלי עסקים ממגוון רחב של סקטורים, באמצעות ליווי מקצועי, הרצאות וסדנאות.

את המרכז הקים ד"ר רמי בן-ישי, יועץ ארגוני בכיר בעל ניסיון ומוניטין רב, אשר בהמשך ישיר לדוקטורט פיתח שיטת ייעוץ ייחודית וחדשנית, 'שיטת הסינרגיה'. מודל המעניק דרך חדשה ורעננה להתבונן על חברות, ארגונים ועסקים גדולים וקטנים גם יחד, מאפשר למפות את דפוסי יחסי הגומלין הקיימים בתוך ארגונים, לצמצם דפוסים הרסניים, ולחזק דפוסים איכותיים.

שיטה זו מסייעת לארגונים לכבד את השונה והשונות ולייצר מקום עבודה בו כל אחד יכול לצמוח במקביל לעמיתיו, מה שמוביל לצמיחת הארגון באופן כללי. רמי מלווה אישית כל פרויקט ומעורב עד לרמת הפרט בתהליכים השונים אשר מתבצעים במגוון רחב של לקוחות.

הערכים של מרכז סינרגיה

למה מרכז סינרגיה? למה תפיסת הסינרגיה?

ארגונים, עסקים והנהלות הנעזרים במרכז סינרגיה נהנים מיתרונות רבים, בין היתר:

אודות ד"ר רמי בן ישי

ד"ר רמי בן-ישי יועץ ארגוני בכיר, מומחה בעל שם עולמי לשיפור יחסי גומלין וליצירת סינרגיה בארגונים. מרצה באוניברסיטאות בארץ ובעולם ובעל ניסיון רב בליווי חברות וארגונים בתהליכי שינוי, הבראה וצמיחה. רמי הינו חבר בכיר באיפ"א, הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני, וב- IODA הארגון העולמי לפיתוח ארגוני.

את המרכז הקים מתוך אמונה כי באמצעות סינרגיה ארגונית ניתן להצמיח ולשפר ארגונים, לייעל את העבודה, להביא לשמחה ולמוטיבציה ברמת הפרט ולרווחים והצלחה עסקית ברמת הארגון.

בנוסף לפעילותו במרכז, פרסם את ספרו "סינרגיה ארגונית" אשר תורגם גם לאנגלית ועתיד לצאת לאור בשפות נוספות. הספר מתמקד בדרכים להפיק יותר מן המשאבים הקיימים בארגון, תוך מניית כלים חדשניים לשיפור התפוקות והגדלת ההכנסות באמצעות שילוב כוחות בארגון. סינרגיה ארגונית ספר חובה לכל מנהל, יזם או בעל עסק הרוצה להבין את כללי המשחק הארגוני בעולם הדינמי של ימינו.
את המתודולוגיה הסדורה של השיטה, ניתן ללמוד גם במסגרת קורס אינטרנטי המספק

מידע וכלים להנהלות, מנהלים ויועצים להטמעה נכונה של הסינרגיה בארגון.

אז בוא נדבר איך השיטה יכולה לעבוד אצלך
השאירו פרטים לתיאום פגישת היכרות הדדית

אודות הצוות

על מנת להגשים את חזון המרכז – להוביל וליצור ארגונים שמחים ויעילים – הוכשרו ומוכשרים כל העת, יועצים ארגוניים הפועלים בהתאם למודל הסינרגיה הארגונית. לכל היועצים ניסיון ניהולי עשיר ורקע ארגוני רב. יש להם את הידע, הכלים והיכולת להיכנס לארגונים, לנתח ולהבין את התרבות הארגונית, הממשקים ויחסי הגומלין ולהוביל את הצוותים, ההנהלה והארגון כולו בתהליך סינרגטי ממוקד ומהיר תוצאות שיגרום לארגון להתייעל ולהרוויח ולזכות בהנעה תוך הנאה.

ד"ר רמי בן-ישי וצוות היועצים משלבים ידע עדכני עם ניסיון ניהולי כמנהלים/ מנכ"לים במגוון מגזרים. תוך נאמנות לחזון ולערכי הליבה של המרכז וכן לקוד האתי של איפ”א – הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני.

כמו כן מייצר ד"ר רמי בן-ישי שיתופי פעולה עם מומחים מקצועיים נוספים על מנת להעשיר את סל הפתרונות המונגש לארגונים, עסקים וחברות. במקום "לפירוט לחצו כאן". לכתוב: לדוגמה לחץ כאן, ולקשר לעמוד הקורונה. לדוגמא לחצו כאן

למאמר המפרט את גישת הסינרגיה ליצירת סינרגיה ארגונית

המאמר מתאר את עיקרי התפיסה ומהווה בסיס לידע איך להפוך שונות בינאישית, מקצועית, תרבותית וכו’ (שהיא קריטית ליצירת סינרגיה – אך מאיימת עלינו) לסינרגיה ארגונית

Win – Win – Synergy מוצר הדגל שלנו לסיוע לארגונים קטנים ובינוניים

יצירת סינרגיה ארגונית.

ספר סינרגיה ארגונית

איך תפיק יותר מהמשאבים הקיימים. הספר מביא את הגישה והכלים היישומיים בהם אנו עובדים, כמו גם פרקטים שלמים של טיפים ועצות איך לצמצם דפוסים הרסניים של יחסי גומלין ולחזק דפוסים בונים ואת דפוס הסינרגיה בפרט.

אז בוא נדבר איך השיטה יכולה לעבוד אצלך
השאירו פרטים לתיאום פגישת היכרות הדדית
WhatsApp
היי כאן ד"ר רמי בן ישי, ניתן לפנות אלי גם דרך הווטסאפ
מוזמנים לצפות בקורס המבוא לשפת הסינרגיה הארגונית
הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת כלים מקצועיים לשיפור השגת היעדים
פרטיותכם יקרה לנו ולא נעשה כל שימוש בפרטים שלכם מלבד לשלוח לכם חומר מקצועי ושיווקי על השירותים שלנו.
דילוג לתוכן