אודות השיטה

לברוא מציאות חדשה של ארגונים שמחים ופרודוקטיביים גם אצלך.

שיטת הסינרגיה מעלה לדיון את חשיבות הסינרגיה הארגונית. דהיינו, דפוס של יחסי גומלין, בתוך הארגון או בין מספר ארגונים שונים, המאפשר בריאת מציאות חדשה על ידי מספר שותפים, כאשר כל אחד מהשותפים לא יכול או לא משתלם לו, משיקולים כלכליים ואחרים, לברוא אותה לבד בעצמו.

ראיון ברדיו רשת ב׳ עם ד"ר רמי בן-ישי

נגן וידאו

אז מהי שיטת הסינרגיה הארגונית

הכוונה לשינוי דפוסי חשיבה ישנים, הפחת רוח חיה בצוותים ועידוד הכרה וכבוד לשונה, תוך הבנת העוצמות של כל פרט ויחידה ארגונית בפני עצמה. השיטה דוגלת בשמירה על יצירתיות, חדשנות ומוטיבציה בדרגים השונים, במטרה למקסם את רווחי הארגון ולהעצימו מבחינה עסקית.

הסינרגיה הארגונית מוכיחה פעם אחר פעם, את הקשר בין שיפור האקלים הפנים ארגוני, צמצום קונפליקטים, חיזוק שיתופי פעולה ועבודת צוות, לבין איכות התפוקות והגדלת ההכנסות. עוד מלמדת השיטה כי על מנת לגרום לארגון להצליח מבחינה עסקית יש צורך לפעול בשלוש רמות בו זמנית: רמת הפרט, רמת הצוות/היחידה, ורמת הארגון. שלוש רמות שללא סינרגיה בניהן לא ניתן יהיה להשיג את מטרת העל הארגונית. במיזוגים או שת"פים בין ארגונים, יש רמה רביעית – הרמה הבינארגונית/ בינתרבותית.

מעבר לראיה הארגונית ושמירה על טובת הכלל, השיטה מספקת גם כלים להגשמה עצמית בתוך הצוות והארגון. כך ששיתוף הפעולה יחד עם אחידות האינטרסים והמקום האישי של כל עובד, יוביל לצמיחת הארגון ולהצלחתו העסקית

אז בוא נדבר איך השיטה יכולה לעבוד אצלך

השאירו פרטים לתיאום פגישת היכרות הדדית

סינרגיה ארגונית מתבססת על מודל שבעת דפוסי יחסי הגומלין (F7 – 7 Forms of Interaction), מודל אשר מדגיש את קיומם של דפוסים החוזרים על עצמם בכל ארגון בין אם מדובר על תאגידים גדולים, חברות בינוניות, חברות הזנק, עסקים קטנים ועוד. בדרך הסינרגיה ניתן לצמצם דפוסים הרסניים ולחזק דפוסים מצמיחים ולייצר ארגונים שמחים ומצליחים.

על מנת ללמוד על מרכז סינרגיה, על יתרונות השיטה ועל הכלים אותם פיתח ד"ר רמי בן- ישי, מומלץ לקרוא את מאמרי התוכן והמידע החושפים את נבכי העולם הארגוני, על שיטות ייעוץ ויתרונות הסינרגיה הארגונית.

לקבלת חומרים מקצועיים שיסייעו לך להפוך למנהל סינרגטי יותר הירשם לאתר.

סינרגיה ארגונית קיימת בכל ארגון או עסק – העבודה איתנו תקנה לך תהליך וכלי עבודה לשפר אותה.

למאמר המפרט את גישת הסינרגיה ליצירת סינרגיה ארגונית

המאמר מתאר את עיקרי התפיסה ומהווה בסיס לידע איך להפוך שונות בינאישית, מקצועית, תרבותית וכו’ (שהיא קריטית ליצירת סינרגיה – אך מאיימת עלינו) לסינרגיה ארגונית

win – win – synergy מוצר הדגל שלנו לסיוע לארגונים קטנים ובינוניים

יצירת סינרגיה ארגונית.

ספר סינרגיה ארגונית

איך תפיק יותר מהמשאבים הקיימים. הספר מביא את הגישה והכלים היישומיים בהם אנו עובדים, כמו גם פרקטים שלמים של טיפים ועצות איך לצמצם דפוסים הרסניים של יחסי גומלין ולחזק דפוסים בונים ואת דפוס הסינרגיה בפרט.

WhatsApp
היי כאן ד"ר רמי בן ישי, ניתן לפנות אלי גם דרך הווטסאפ

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו סרטון עם כלים ניהוליים

קבלו חומר מקצועי רב ערך שישפר את יכולות הניהול והמנהיגות שלכם

הרשמו לניוזלטר שלנו וקבלו סרטון עם כלים ניהוליים

קבלו חומר מקצועי רב ערך שישפר את יכולות הניהול והמנהיגות שלכם