פיתוח מנהלים והנהלות

הכנסת תפיסת הסינרגיה הארגונית של ד"ר רמי בן-ישי, וכלי העבודה הפרקטיים שהיא מציעה, להכשרה ולפיתוח מנהלים, יבטיחו מנהלים קשובים יותר הן לצרכי הארגון והן לעובדים.

הם ייצרו ארגון בעל ממשקים ויחסי גומלין איכותיים המובילים לתפוקה ורווחיות גבוהים. אלה ישפיעו על זרימת העבודה, שביעות רצון העובדים (בראש ובראשונה חברי ההנהלה עצמם) ושיפור התפוקות.

מרכז סינרגיה מלווה ארגונים גדולים כקטנים, הנהלות ומנהלים תוך מתן ייעוץ, הדרכה סדנאות ומרתונים לפיתוח מנהלים לרכישת מיומנויות ניהוליות בתפיסה הייחודית.

הטמעת מודל הסינרגיה למנהלים מתבצעת בשילוב סדנאות חווייתיות. הלמידה היעילה והאפקטיבית ביותר הוכחה כלמידה תוך משחק וחוויה וגם מרכז הסינרגיה מאמין בכך. הדרך להטמיע את שפת הסינרגיה ואת הכלים המעשיים היא באמצעות שילוב הנעה והנאה. המנהלים מתמודדים עם סוגיות ארגוניות מורכבות, קבלת החלטות ניהוליות, סיטואציות ארגוניות ודילמות שעליהם לפתור.

להגדיל את ההכנסות על ידי צמצום קונפליקטים, שחרור צווארי בקבוק ונתקים בתקשורת שיביאו לשילוב מיטבי של הכוחות בארגון

אנו נמפה עבורך את דפוסי יחסי הגומלין, נסייע לך לצמצם דפוסים הרסניים ולחזק דפוסים פוריים בכלל ואת דפוס הסינרגיה הארגונית בפרט. בכך תוכל להפיק יותר מכל אחד מהעובדים ומהצוות כגוף סינרגטי. במילים אחרות, להגדיל את ההכנסות על ידי צמצום קונפליקטים, שיחרור צווארי בקבוק ונתקים בתקשורת שיביאו לשילוב מיטבי של הכוחות בארגון.
נגן וידאו
ד"ר רמי בן ישי, מנהל מרכז סינרגיה

הכנסת תפיסת הסינרגיה הארגונית של ד"ר רמי בן-ישי, וכלי העבודה הפרקטיים שהיא מציעה, להכשרה ולפיתוח מנהלים, יבטיחו מנהלים קשובים יותר הן לצרכי הארגון והן לעובדים. הם ייצרו ארגון בעל ממשקים ויחסי גומלין איכותיים המובילים לתפוקה ורווחיות גבוהים. אלה ישפיעו על זרימת העבודה, שביעות רצון העובדים (בראש ובראשונה חברי ההנהלה עצמם) ושיפור התפוקות.

מרכז סינרגיה מלווה ארגונים גדולים כקטנים, הנהלות ומנהלים תוך מתן ייעוץ, הדרכה סדנאות ומרתונים לפיתוח מנהלים לרכישת מיומנויות ניהוליות בתפיסה הייחודית.

הטמעת מודל הסינרגיה למנהלים מתבצעת בשילוב סדנאות חווייתיות. הלמידה היעילה והאפקטיבית ביותר הוכחה כלמידה תוך משחק וחוויה וגם מרכז הסינרגיה מאמין בכך. הדרך להטמיע את שפת הסינרגיה ואת הכלים המעשיים היא באמצעות שילוב הנעה והנאה. המנהלים מתמודדים עם סוגיות ארגוניות מורכבות, קבלת החלטות ניהוליות, סיטואציות ארגוניות ודילמות שעליהם לפתור.

ההדרכות נתפרות לצרכי ההנהלות והארגונים ומותאמות לדילמות, לסוגיות ספציפיות ולדרישות הניהול הייחודיות לכל ארגון.

כך הן יכולות לשמש בכל שלב של תהליך השיפור או הלמידה. הן ככלי להתחלת תהליך ולרתימת העובדים, הן בשלבי הטמעה וכיול של השינוי והן כתהליך למידה שמטרתו רכישת כלים לניהול אפקטיבי ויעיל יותר.

יתרון מובנה ומהותי נוסף בעבודה בשיטת הסינרגיה – המעבר מתוכנית לפיתוח מנהלים – לתכנית לשיפור ממשקים ויחסי גומלין. בכל הסדנאות שלנו – ממלאים המשתתפים שאלון ידידותי וגראפי, המאפשר התייחסות סוביקטיבית (איך כל מנהל תופס) לממשקים ויחסי גומלין. לאחר ניתוח התשובות ניתן לבנות תוכנית עבודה לצמצום דפוסים הרסניים, שיפור דפוסים מועילים וחיזוק הסינרגיה.

"כאיש מקצוע ותיק בתחום הייעוץ הניהולי, יוצא לי לעתים קרובות לראות פרסומים של קורסים, סדנאות, ימי עיון וכיו"ב. מעטים האירועים שנותנים לי בשלב פרסומם הרגשה חזקה של "משהו אחר" שניתן להשכיל ממנו. זו בדיוק התחושה שהייתה לי כשראיתי את ההזמנה לסדנת הסינרגיה של ד"ר רמי בן-ישי. נרשמתי מיד, ולא התבדיתי. רמי בנה קונספט ייחודי של תפיסת הסינרגיה, לרבות כלי אנליטי שהוא לדעתי מרתק, מלמד ואפילו מהנה. הסדנה עצמה הייתה אירוע תורם בצורה משמעותית ואישיותו הנעימה והמעמיקה של רמי הייתה חלק מרכזי מהחוויה הכוללת. אני ממליץ בחום על הסדנה לכל מי שהמילה החשובה "סינרגיה" עושה לו משהו. "

המלצה לסדנה

עומרי יעוז מנכ"ל ICG

אז בוא נדבר איך השיטה יכולה לעבוד אצלך
השאירו פרטים לתיאום פגישת היכרות הדדית

לא די בכוכבים. יש לחבר אותם כצוות סינרגטי.

פיתוח צוות ההנהלה הבכיר והטמעת שפת הסינרגיה בין חבריו, יבטיחו ממשקים איכותיים בין חברי ההנהלה ובין המחלקות השונות. לדוגמה: כספים – מערכות מידע, שיווק – מכירות, פיתוח, ייצור – מכירות, קו ומטה וכו’. ממשקים איכותיים ישפיעו על זרימת העבודה, שביעות רצון העובדים (בראש ובראשונה חברי ההנהלה עצמם) ושיפור התפוקות.

להלן פירוט התפוקות והיתרונות שתפיקו מסדנאות חווייתיות בגישת הסינרגיה (הרצאה – סדנא )
לתיעוד מתוך סדנה לפיתוח הנהלת חברת ברינגוז

ואומנם, תפיסת הסינרגיה נלמדה וסייעה למנהלים ולשותפים במגוון מסגרות הדרכה ותהליכים פנים ארגוניים ובהם:

פיתוח צוות ההנהלה הבכיר יכול להתבצע במסגרת תהליך פנים ארגוני או במפגש יישומי למנהלים המאפשר למידה של חברי הנהלה/שותפים מארגונים שונים.

מפגש יישומי

המלצות משתתפים במפגשים קודמים של פיתוח צוות הנהלה בכיר

הרצאות, סדנאות ומרתונים

בלב כל פעילות ההדרכה שלנו עומד שאלון שכל משתתף מתרגל עליו את דפוסי יחסי הגומלין אצלו. בכך הוא מקבל כלים חשובים לשפר את יחסי הגומלין והממשקים בין עובדים, מנהלים ולקוחות.

סדנה/ הרצאה אחרונה

סינרגיה ארגונית - לארגונים שמחים ופרודוקטיביים

המפגש התקיים בזום, ביום שלישי (14.07), בין השעות 18:30-19:30

סדנה למנהלי משאבי אנוש בנושא: סינרגיה ארגונית – להפוך אסטרטגיה לתוצאות.

מצגת מתוך סדנה בנושא סינרגיה ארגונית – להפוך אסטרטגיה לתוצאות איך תחבר/י את העובדים לאסטרטגיה ותביא/י לצמיחה עסקית. המשובים מהסדנה הוכיחו את הצורך בשפת הסינרגיה בארגז הכלים של מנהלי משאבי אנוש. כלי שמאפשר להם להטמיע את האסטרטגיה הארגונית לחבר את המנהלים והעובדים אליה.

WhatsApp
היי כאן ד"ר רמי בן ישי, ניתן לפנות אלי גם דרך הווטסאפ
מוזמנים לצפות בקורס המבוא לשפת הסינרגיה הארגונית
הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת כלים מקצועיים לשיפור השגת היעדים
פרטיותכם יקרה לנו ולא נעשה כל שימוש בפרטים שלכם מלבד לשלוח לכם חומר מקצועי ושיווקי על השירותים שלנו.