fbpx

סינרגיה ארגונית – איך תפיק יותר מהמשאבים הקיימים

howToProduceMore
שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
 
שיתוף ב whatsapp
 
שיתוף ב email
 
שיתוף ב linkedin
 

איך תנצל את תקופת הסגר לשיפור יחסי הגומלין וממשקי העבודה בין מנהלים, שותפים, עובדים, ספקים ולקוחות?

האם גם את/ה מרגיש/ה שבתקופת הקורונה, מבנה היחסים במקום העבודה מתערער? זה יכול לבוא לידי ביטוי בחוסר אנרגיה כללי של המנהלים והעובדים, התעסקות בבעיות אישיות על חשבון העבודה, עליה בקונפליקטים, בתחרות הורסת, בתקשורת פוליטית. ובסה"כ  בצמצום ברמת הסינרגיה שהייתה קיימת.

כל זאת דווקא בתקופה בה אנו נדרשים למציאת פתרונות יצירתיים לצאת מהמשבר.

על מנת לשפר את שיתוף הפעולה ולרתום מחדש את העובדים,  פיתחתי את  הקורס האינטרנטי שלי. קורס זה רלוונטי דווקא היום, כשקשה לעשות הדרכות פרונטאליות, והוא יוביל אותך, צעד צעד, בעזרת סרטוני הסבר, אנימציות ודוגמאות להמחשה, וחוברת תרגול – ליישום הנלמד בין העובדים והמנהלים שלך, ומול לקוחות וספקים.

הקורס יסייע לך במגוון נושאים כגון:

  1. לבצע חלוקת תפקידים, אחריות וסמכויות נכונה וברורה יותר.
  2. לשפר את התקשורת וממשקי עבודה בתוך העסק ומול לקוחות וספקים.
  3. לצמצם קונפליקטים.
  4. לשפר מוטיבציה ומחויבות לעסק.
  5. לשפר נטישת עובדים
  6. כתוצאה מכל אלה – להגדיל את הרווחים ולהצליח גם בתקופה של משברים ושינויי.

הקורס מיועד הן לבעלים של ארגונים קטנים, שרוצים להגיע לשיפור משמעותי בשבריר התקציב של העסקת יועץ, הן לארגונים המעוניינים לשפר את כלי הניהול של שכבת המנהלים שלהם, ולעשות זאת בכלים של למידה מרחוק, הן ליועצים לארגונים – שרוצים להוסיף כלי איכותי לארגז הכלים שלהם.

איך הקורס עושה זאת?

על ידי התרכזות בארבעה מוקדים:

שונות – הקורס מלמד אותך למה ואיך לתת לגיטימציה לשונות בין האנשים. לדוגמה כל אחד חווה את תקופת הקורונה אחרת. לכן צריך להקדיש  זמן לשמוע את האנשים. כן גם אלה שעובדים מהבית, ואפילו את אלה שבחל"ת או פוטרו.

מעבר לכך הקורס מראה לך, איך דווקא השונות, שלפעמים מקשה עליך, היא כל כך קריטית להצלחה שלך, כי סינרגיה נוצרת רק בין שונים.

גבולות בין עובדים, מחלקות, תפקידים. משברים יוצרים גבולות מטושטשים ונוקשים. תפקידים משתנים, וברמה האישית אנשים מרגישים מאוימים ונוטים לדאוג קודם כל לעצמם.

הקורס ילמד אותך להפריד בין 3 סוגי גבולות: נוקשים, גמישים ומטושטשים. יחדד את ההבדלים בין גבולות מטושטשים לבין גבולות גמישים, וייתן לך כלים לייצר גבולות גמישים שכל כך חיוניים לעסק שלך, תמיד ובעת משבר בעיקר, שכן משברים גורמים לצורך בשינויים ומחייבים גבולות גמישים.

תקשורת – בתקופות משבר תקשורת נוטה להיות פוליטית. יציאה ממשבר מחייבת אמון ותקשורת איכותית.

הקורס ילמד אותך להבחין בין סוגי התקשורת ולייצר תקשורת איכותית שכל כך חיונית לרתימת העובדים, ליצר מוטיבציה, למנוע שחיקה ותחלופת עובדים.

דפוסי יחסי הגומלין– בקורס תלמד 7 דפוסים של יחסי גומלין: 3 איכותיים, כולל דפוס הסינרגיה, 2 ניטרליים ו – 2 הרסניים.

בחלק הראשון של הקורס (3 שיעורים) תלמד להכיר את ארבעת המוקדים האלה. בחלק השני (4 שיעורים), תעמיק בדפוס הסינרגיה, ותמפה, בעזרת שאלון את איכות היחסים בינך לבין שותף מרכזי בעבודתך. כמובן שתוכל לחזור על כך עם שותפים אוחרים, או לתת להם גם למלא את השאלון. חלק זה גם יכשיר אותך להעביר את השאלון בעצמך. ואילו החלק השלישי (4 שיעורים) מלא בשיטות, טיפים וכלים, לשפר את ניהול השונות, הגבולות והתקשורת אצלך, לצמצם את הדפוסים ההרסניים של יחסי הגומלין ולחזק את הדפוסים המועילים. חלק זה גם יציע לך תהליך מובנה וברור לביצוע עצמאי של התהליך אצלך.

מה גורם לי להרגיש שאני יכול לעמוד מאחורי הבטחה כל כך משמעותי?

  • מזה למעלה מ- 25 שנה שאני עוסק בפיתוח ויישום כלים לשיפור הסינרגיה הארגונית. גישת הסינרגיה, המוצגת בקורס, נגזרת מעבודת הדוקטורט שלי ומ-25 שנה של יישום עצמי והנחית מנהלים ויועצים ליישם את הגישה.
  • הקורס מנגיש את כל הידע והניסיון – כך שתוכל/י ליישם אותו בעצמך כבר מחר.
  • איכות הקורס – הקורס ניבנה בשיתוף פעולה עם וובאקדמיקס – חברה מובילה לפתרונות למידה מרחוק. הוא משלב הסבר עם המחשה בעזרת עשרות דוגמאות, סרטוני אנימציה, אינפוגרפיקות, ועוד אמצעי המחשה, על מנת לשלב בין שפת הסינרגיה לבין כלים מתקדמים של למידה מרחוק.
  • בכל שלב של הלמידה, אתה מוזמן ליצור איתי קשר ולקיים שיחה של שעה לבחון שאלות איך להטמיע את הנלמד אצלך.

מרגיש/ה שיכול לסייע גם לך? מוזמן/ת לקרוא חומרים נוספים על הקורס.

WhatsApp
היי כאן ד"ר רמי בן ישי, ניתן לפנות אלי גם דרך הווטסאפ
מוזמנים לצפות בקורס המבוא לשפת הסינרגיה הארגונית
הרשמו לניוזלטר שלנו לקבלת כלים מקצועיים לשיפור השגת היעדים
פרטיותכם יקרה לנו ולא נעשה כל שימוש בפרטים שלכם מלבד לשלוח לכם חומר מקצועי ושיווקי על השירותים שלנו.